Xml Bayiliği

Newear mağaza bayiliğinizi, XML bağlantısını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Eticaret ve web siteniz üzerinden yapacağınız satışlarınızı ürün depolama kaygısı yaşamadan Newear mağaza müşterisi olma ayrıcalığıyla avantaja çevirebilir; hem zamandan tasarruf edip hem de müşteri memnuniyetini ön plana alabilirsiniz. XML entegrasyonu ile ürünleri sitenize kolayca yükleyebilir; satışlarınızı Newear marka adıyla daha da artırabilirsiniz.

Bayilikle ilgili sorularınızı info@neweargiyim.com adresine göndererek uzman müşteri temsilcilerimizden kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.


Newear Bayisi Nasıl Olunur?

Newear Bayisi olmak oldukça kolay! Yapmanız gereken tek şey info@neweargiyim.com adresine mail göndermek. Başvurunuz alındıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle en yakın sürede iletişime geçip bayilik başvurusu hakkındaki gerekli bilgilendirmeleri size yapacaklardır. Başvurunuz kabul edildiğinde XML entegrasyonunu sağlamak için gerekli bütün içerikler size mail yoluyla iletilecektir.


Üye Olmam Gerekli mi?

Newear; üyeliği avantaja çevirecek bütün kampanyaları sizlere sunmak ve kar marjınızla ilgili indirimlerden yararlanmanız için üyelik oluşturmanızı gerekli görüyor. 


Ödemeleri Nasıl Yapmalıyım?

Ödemelerinizi ister kredi kartı, isterseniz havale ya da eft kullanarak kolayca yapabilirsiniz. 


Müşteri Siparişlerini Nasıl Gönderiyorum?

Sizin yapmanız gereken tek şey sipariş bilgilerini bize göndermek. Newear olarak müşterilerinize doğrudan gönderim yapabiliriz. Gönderimler tarafımızca yapıldığında bize info@neweargiyim.com adresinden fatura kesim işlemi yaparak mail atabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda Newear siparişlerinizi depo adresinize gönderebilir ya da lojistik merkezimizden ürünleri doğrudan kendiniz de alabiliriz. 


Siparişler Hangi Zaman Aralığında Sevke Alınır?

Verilen siparişler 2 gün içinde kargoya verilmektedir.


Ürün Stokları Güncel Tutuluyor Mu? 

Newear, bütün ürünlerin stok durumunu kontrol ederek müşterilerin herhangi bir sıkıntı yaşamaması için gerekli güncellemeyi anlık olarak yapmaktadır.


Kar Oranlarınız Nasıl?

Kar marjınız %35 ' tir. 


Üye Referans Sistemini Kullanabilir Miyim?

Müşterilerinize satış yaptıktan sonra müşterinizi neweargiyim.com referans sistemindeki linkinizi gönderip kayıt yaptırabilir veya kendiniz kayıt gerçekleştirebilirsiniz.Bu işlem sonucu sizden gelen müşteriden ömür boyu xml komisyonu kazanabilirsiniz.


Bayi Olmak İçin Ne kadar Ödemeliyim?

Newear sadece isim hakkı bedeli olarak sizden 750 TL' dir


Tesettür Giyim Ürünleriniz Xml e Dahil Mi ?

Tesettür giyim ürünlerimiz 01.01.2020 tarihine kadar Giyim xml paketinde olacaktır. 01.01.2020 Tarihinden itibaren Tesettür giyim xml adı altında xml paketimiz olacaktır. 


Siparişlerde Kargo Ücretini Kim Ödüyor?

Siparişler 100,00 TL’nin altında ise 5,99 TL ödeme yapmanız gerekiyor. 100,00 TL üzeri alışverişler içinse Newear herhangi bir ücret talep etmemektedir.


Ödemeler Vadeli Ya da Başka Planlamalar Dâhilinde Olabilir Mi?

Newear ödemeleri peşin olarak tahsil etmektedir. Banka ödemeyi teyit ettikten hemen sonra siparişler işleme alınmaktadır. 


İade Ve Değişim Şartları Nelerdir?

Newear, denenmemiş; ürün üzerinde kullanma ve yıpranma tespit edilmemiş ve satışa uygunluk konusunda sorun teşkil etmeyen bütün ürünlerin iade ve değişimlerini en kısa sürede yapmaktadır.